;

tigan 28 cucina.

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,280 Lekë (-9%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tigan 28 Cucina.Permban veshje antiaderente(jo-ngjitese). ku përfshihen edhe shtresat e Aluminit të pastër qe garanton shpërndarjen e nxehtësisë dhe shpejtësinë në gatim. Reziston deri ne 450° C, nuk ka permbajtje te nikelit apo te metaleve te renda PFOA. · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA."
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan 28 Cucina.Permban veshje antiaderente(jo-ngjitese). ku përfshihen edhe shtresat e Aluminit të pastër qe garanton shpërndarjen e nxehtësisë dhe shpejtësinë në gatim. Reziston deri ne 450° C, nuk ka permbajtje te nikelit apo te metaleve te renda PFOA. · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA."

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.