;

tenxhere e ceket 28 cm nuvola

(0 Vleresime)

4,100 Lekë 4,510 Lekë (-9%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • TENXHERE E CEKET 28 CM NUVOLA. Permbanë 3 shtresa nga te cilat dy jane qeramikë, te cilat nuk lejojnë qe te ngjitet ushqimi. Nuk emeton CO2 ne mjedis gjate prodhimit. Eshte rezistent deri ne 450° C.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

TENXHERE E CEKET 28 CM NUVOLA. Permbanë 3 shtresa nga te cilat dy jane qeramikë, te cilat nuk lejojnë qe te ngjitet ushqimi. Nuk emeton CO2 ne mjedis gjate prodhimit. Eshte rezistent deri ne 450° C.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.