;

tigan me doreze w/g.lid 24 vinci

(0 Vleresime)

3,580 Lekë 3,940 Lekë (-9%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tigan me doreze W/G.LID 24 VINCI.Qëndrueshmëri, cilësi të qëndrueshme jo-ngjitëse Gjatë gjithë kohës së cookware Veshje jo-ngjitëse që zgjat dy herë më shumë Krahasuar me veshjet tradicionale jo-ngjitëse.E Lehtë për t'u pastruar me dorë. Sistemi Thermochromatic sygjeron kur është koha e drejtë për të filluar gatimin. Rezistencë e dukshme ndaj korrozionit të kripës dhe detergjenteve për pjatalarëse· Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe metalet e rënda dhe PFOA."
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan me doreze W/G.LID 24 VINCI.Qëndrueshmëri, cilësi të qëndrueshme jo-ngjitëse Gjatë gjithë kohës së cookware Veshje jo-ngjitëse që zgjat dy herë më shumë Krahasuar me veshjet tradicionale jo-ngjitëse.E Lehtë për t'u pastruar me dorë. Sistemi Thermochromatic sygjeron kur është koha e drejtë për të filluar gatimin. Rezistencë e dukshme ndaj korrozionit të kripës dhe detergjenteve për pjatalarëse· Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe metalet e rënda dhe PFOA."

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.