;

-tigan i thelle cm 28 mezzogiorno

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • -TIGAN I THELLE CM 28 MEZZOGIORNO, ka tre shtresa,kursen energji per shkak te materialit qe e perbene me baze Alumini dhe Qeramike, eshte rezistent ndaj gervishtjeve. Pastrohet me lehtesi. Eshte I certifikuar per ruajtjen e shtendetit, nuk ka permbajtje Nikeli dhe metale te renda PFOA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

-TIGAN I THELLE CM 28 MEZZOGIORNO, ka tre shtresa,kursen energji per shkak te materialit qe e perbene me baze Alumini dhe Qeramike, eshte rezistent ndaj gervishtjeve. Pastrohet me lehtesi. Eshte I certifikuar per ruajtjen e shtendetit, nuk ka permbajtje Nikeli dhe metale te renda PFOA.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.