;

tigan krepash 25 vinci.

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tigan krepash 25 VINCI.Qëndrueshmëri, cilësi të qëndrueshme jo-ngjitëse Gjatë gjithë kohës së cookware Veshje jo-ngjitëse që zgjat dy herë më shumë Krahasuar me veshjet tradicionale jo-ngjitëse.E Lehtë për t'u pastruar me dorë. Sistemi Thermochromatic sygjeron kur është koha e drejtë për të filluar gatimin. Rezistencë e dukshme ndaj korrozionit të kripës dhe detergjenteve për pjatalarëse · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe metalet e rënda dhe PFOA."
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan krepash 25 VINCI.Qëndrueshmëri, cilësi të qëndrueshme jo-ngjitëse Gjatë gjithë kohës së cookware Veshje jo-ngjitëse që zgjat dy herë më shumë Krahasuar me veshjet tradicionale jo-ngjitëse.E Lehtë për t'u pastruar me dorë. Sistemi Thermochromatic sygjeron kur është koha e drejtë për të filluar gatimin. Rezistencë e dukshme ndaj korrozionit të kripës dhe detergjenteve për pjatalarëse · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe metalet e rënda dhe PFOA."

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.