;

tigan salcash 16 vinci

(0 Vleresime)

2,420 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tigan salcash 16 VINCI.Qëndrueshmëri, cilësi të qëndrueshme jo-ngjitëse Gjatë gjithë kohës së cookware Veshje jo-ngjitëse që zgjat dy herë më shumë Krahasuar me veshjet tradicionale jo-ngjitëse.E Lehtë për t'u pastruar me dorë. Sistemi Thermochromatic sygjeron kur është koha e drejtë për të filluar gatimin. Rezistencë e dukshme ndaj korrozionit të kripës dhe detergjenteve për pjatalarëse. Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe metalet e rënda dhe PFOA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan salcash 16 VINCI.Qëndrueshmëri, cilësi të qëndrueshme jo-ngjitëse Gjatë gjithë kohës së cookware Veshje jo-ngjitëse që zgjat dy herë më shumë Krahasuar me veshjet tradicionale jo-ngjitëse.E Lehtë për t'u pastruar me dorë. Sistemi Thermochromatic sygjeron kur është koha e drejtë për të filluar gatimin. Rezistencë e dukshme ndaj korrozionit të kripës dhe detergjenteve për pjatalarëse. Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe metalet e rënda dhe PFOA.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.