;

tenxhere ceket 24 cm mineralia

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere ceket 24 cm Mineralia.Permban veshje Jo-ngjitese. Veshje e përforcuar me Grimca minerale (5 shtresa).Linja e parë e TVS 'që ofronë veshje Kuarci të perforcuar me grimca minerale për Një performance më të mirë dhe më të qëndrueshme. Në total shkojn shtatë shtresa ku përfshihen edhe shtresat e Aluminit të pastër qe garanton shpërndarjen e nxehtësisë dhe shpejtësinë në gatim."
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere ceket 24 cm Mineralia.Permban veshje Jo-ngjitese. Veshje e përforcuar me Grimca minerale (5 shtresa).Linja e parë e TVS 'që ofronë veshje Kuarci të perforcuar me grimca minerale për Një performance më të mirë dhe më të qëndrueshme. Në total shkojn shtatë shtresa ku përfshihen edhe shtresat e Aluminit të pastër qe garanton shpërndarjen e nxehtësisë dhe shpejtësinë në gatim."

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.