;

tigan wok 28 origine.

(0 Vleresime)

3,380 Lekë 3,720 Lekë (-9%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tigan Wok 28 ORIGINE. Permban tre kater shtresa, ku baza eshte Alumini paster, shtese guri si dhe shtrese jo-ngjitese. Nuk permban Nikel apo metale te renda PFOA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan Wok 28 ORIGINE. Permban tre kater shtresa, ku baza eshte Alumini paster, shtese guri si dhe shtrese jo-ngjitese. Nuk permban Nikel apo metale te renda PFOA.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.