;

tigan me doreze 28 origine

(0 Vleresime)

4,300 Lekë 4,730 Lekë (-9%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tigan me doreze 28 ORIGINE,Permban tre kate rshtresa, ku baza eshte Alumini paster, shtese guri si dhe shtrese jo-ngjitese. Nuk permban Nikel apo metale te renda PFOA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan me doreze 28 ORIGINE,Permban tre kate rshtresa, ku baza eshte Alumini paster, shtese guri si dhe shtrese jo-ngjitese. Nuk permban Nikel apo metale te renda PFOA.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.