;

Adaptor makine

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adaptor makine Baseus 2.4 A me 2 porta USB.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adaptor makine Baseus 2.4 A me 2 porta USB.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.