;

Aparat fotografik Nikon D5100

(0 Vleresime)

78,900 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Aparat fotografik Nikon MARKA MODELID5100 EKRANI 3.0 inch MEGAPIXEL 16.2 MP DX-Format CMOS Sensor
Sasia
Raporto

Kodi: #11761

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aparat

Kontakt

Shperndaje

Aparat fotografik Nikon MARKA MODELID5100 EKRANI 3.0 inch MEGAPIXEL 16.2 MP DX-Format CMOS Sensor

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.