;

Bluetooth speaker

(0 Vleresime)

2,900 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Bluetooth speaker Remax,merreni kudo me vete,cilesi shume e larte e zerit.
Sasia
Raporto

Kodi: #11758

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Bluetooth speaker Remax,merreni kudo me vete,cilesi shume e larte e zerit.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.