;

Aparat fotografik Nikon

(0 Vleresime)

58,900 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Rezolucioni i sensorit 24,2 Megapixel Madhësia e sensorit optik 15.4 x 23.2mm
Sasia
Raporto

Kodi: #11757

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aparat

Kontakt

Shperndaje

Rezolucioni i sensorit 24,2 Megapixel Madhësia e sensorit optik 15.4 x 23.2mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.