;

Aparat fotografik Nikon

(0 Vleresime)

58,900 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Aparat fotografik MARKA Nikon MODELI D3300 EKRANI LCD 3" 24,2 Megapíxeles.
Sasia
Raporto

Kodi: #11754

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aparat

Kontakt

Shperndaje

Aparat fotografik MARKA Nikon MODELI D3300 EKRANI LCD 3" 24,2 Megapíxeles.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.