;

Remax CX-03

(0 Vleresime)

8,800 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Pasqyre Remax CX-03 Mirror Pamja e pasme 1080P Full HD Kamera e Dyfishtë Blu Lente Vizioni Night Wide Angle 4.3 "LCD Display Automjeteve Udhëtimi i të dhënave Video Recorder Car DVR. Me dy kamera
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pasqyre Remax CX-03 Mirror Pamja e pasme 1080P Full HD Kamera e Dyfishtë Blu Lente Vizioni Night Wide Angle 4.3 "LCD Display Automjeteve Udhëtimi i të dhënave Video Recorder Car DVR. Me dy kamera

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.