;

Ambazhur statik dekorativ

(0 Vleresime)

6,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur kaq i bukur statik dekoruese, mund te vendoset ne cdo cep te shtepise duke zbukuruar ambjentin ne menyre kaq elegante.Materiali: metalike.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te zeze me gold.I jep ambjentit ndricim te lehte dhe te pershtatshem per cdo vend.
Sasia
Raporto

Kodi: #115669

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur kaq i bukur statik dekoruese, mund te vendoset ne cdo cep te shtepise duke zbukuruar ambjentin ne menyre kaq elegante.Materiali: metalike.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te zeze me gold.I jep ambjentit ndricim te lehte dhe te pershtatshem per cdo vend.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.