;

Forma akulli

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Forma akulli, perbehen prej materiali PP per ti dhene forme ujit apo lengjeve tuaja te preferuara.Teper rezistent ndaj te ftohtit deri ne disa minus grade.Te disponueshme ne ngjyre mente, roze dhe portokalli.Ne forme: roze/jeshile. Madhesia e madhe: 27.2x14.8.8cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Forma akulli, perbehen prej materiali PP per ti dhene forme ujit apo lengjeve tuaja te preferuara.Teper rezistent ndaj te ftohtit deri ne disa minus grade.Te disponueshme ne ngjyre mente, roze dhe portokalli.Ne forme: roze/jeshile. Madhesia e madhe: 27.2x14.8.8cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.