;

Aparat degjimi

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aparat degjimi, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Pajisur me butona per kontoll: per fikjen dhe ndezjen dhe volumin, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.Paketimi permban:2 bateri,2 tapa transparente ekstra per aparatin.Bateria:AG13.Max i degjimit:55+ 5db.Frekuenca:300-4500Hz.Dimensionet: 3.8x21x0.9x3cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat degjimi, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Pajisur me butona per kontoll: per fikjen dhe ndezjen dhe volumin, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.Paketimi permban:2 bateri,2 tapa transparente ekstra per aparatin.Bateria:AG13.Max i degjimit:55+ 5db.Frekuenca:300-4500Hz.Dimensionet: 3.8x21x0.9x3cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.