;

Ambazhur ne forme kerpudhe

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja ne formen e kerpudhes, Me ngjyra te ndryshme me efekt 3D te cilat ndryshohen me ane te prekjes, Ndizet dhe fiket me anen e nje butoni perkates,Ekonomike ne te nejten kohe.Ka material:PP.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe roze.Dimensione:10x21x14cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #115181

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja ne formen e kerpudhes, Me ngjyra te ndryshme me efekt 3D te cilat ndryshohen me ane te prekjes, Ndizet dhe fiket me anen e nje butoni perkates,Ekonomike ne te nejten kohe.Ka material:PP.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe roze.Dimensione:10x21x14cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.