;

Ambazhur tavoline

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur tavoline kaq model i bukur dhe i vecante per ambjentet e shtepis,dhomes se gjumit,dhomes se ndenjes etj.Mban 15 ore bateri dhe ndryshon 3 ngjyra LED,Perfekt per ndricim apo per dekor ambjenti.E disponueshme ne madhesi te vogel.
Sasia
Raporto

Kodi: #115002

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur tavoline kaq model i bukur dhe i vecante per ambjentet e shtepis,dhomes se gjumit,dhomes se ndenjes etj.Mban 15 ore bateri dhe ndryshon 3 ngjyra LED,Perfekt per ndricim apo per dekor ambjenti.E disponueshme ne madhesi te vogel.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.