;

Ambazhur tavoline per femije

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur per femije , vjen me material plastike dhe eshte nje aksesore i nevojshem per cdo femije.Funksioni i ketij ambazhuri jane qe pervecse ju ofron ndricim gjate kohes se studimit mund te perdoret dhe gjate nates kur femija eshte ne gjume duke e lene ndezur.Te disponueshme ne ngjyre jeshile dhe roze.Dimensione:20x12cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur per femije , vjen me material plastike dhe eshte nje aksesore i nevojshem per cdo femije.Funksioni i ketij ambazhuri jane qe pervecse ju ofron ndricim gjate kohes se studimit mund te perdoret dhe gjate nates kur femija eshte ne gjume duke e lene ndezur.Te disponueshme ne ngjyre jeshile dhe roze.Dimensione:20x12cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.