;

Aparat depilimi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Paisje per shkrirjen e dyllit, I pershtatshem per sallone parukerie dhe shtepi per te hequr qimet me rrenje.Me permasa:19x7cm.(2 aparat depilimi).
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Paisje per shkrirjen e dyllit, I pershtatshem per sallone parukerie dhe shtepi per te hequr qimet me rrenje.Me permasa:19x7cm.(2 aparat depilimi).

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.