;

Organizuese per kunjat e vesheve

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese per kunjat e vesheve,vjen bashke me kapak per ti mbajtur ne menyre te rregullt pa krijuar rremuje.Ngjyra transparente.Materiali PS.Dimensione: 6.8x10.5cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #114848

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizuese per kunjat e vesheve,vjen bashke me kapak per ti mbajtur ne menyre te rregullt pa krijuar rremuje.Ngjyra transparente.Materiali PS.Dimensione: 6.8x10.5cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.