;

Adaptor HP

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Përshtatësi HP është krijuar për t'ju lejuar të lidhni një dalje video VGA me USB C. Ai mbështet rezolucione VGA deri në 1920x1080p.Me permasa: 4.5x4.15x1.35cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #114423

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Përshtatësi HP është krijuar për t'ju lejuar të lidhni një dalje video VGA me USB C. Ai mbështet rezolucione VGA deri në 1920x1080p.Me permasa: 4.5x4.15x1.35cm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.