;

Adaptor 150mbps

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Me një shpejtësi deri në 150 Mbps, ky përshtatës me valë siguron një përvojë të qetë të shfletimit në internet dhe përmirëson performancën e lojërave në internet.Përshtatësi ofron një ndërfaqe USB 2.0 Hi-Speed, duke lejuar shpejtësi të shpejtë të transferimit të të dhënave dhe duke siguruar një lidhje të shpejtë dhe të përgjegjshme.Është në përputhje me Cisco CCX V1.0, V2.0 dhe V3.0, duke siguruar përputhshmëri dhe integrim pa probleme me pajisjet e rrjetit Cisco.Punon pa probleme me Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista dhe Windows 2000, duke e bërë atë të pajtueshëm me një gamë të gjerë sistemesh.
Sasia
Raporto

Kodi: #114370

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Me një shpejtësi deri në 150 Mbps, ky përshtatës me valë siguron një përvojë të qetë të shfletimit në internet dhe përmirëson performancën e lojërave në internet.Përshtatësi ofron një ndërfaqe USB 2.0 Hi-Speed, duke lejuar shpejtësi të shpejtë të transferimit të të dhënave dhe duke siguruar një lidhje të shpejtë dhe të përgjegjshme.Është në përputhje me Cisco CCX V1.0, V2.0 dhe V3.0, duke siguruar përputhshmëri dhe integrim pa probleme me pajisjet e rrjetit Cisco.Punon pa probleme me Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista dhe Windows 2000, duke e bërë atë të pajtueshëm me një gamë të gjerë sistemesh.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.