;

Ambazhur per femije

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur per femije 3 ne 1, vjen me material plastike dhe eshte nje aksesore i nevojshem per cdo femije.Tre funksionet e ketij ambazhuri jane qe pervecse ju ofron ndricim gjate kohes se studimit,tek pjesa anesore mund te vendosni lapsat dhe stirolapsat tuaj, dhe nga mbrapa ka nje preherese per lapsa.Fuqia eshte: 3W.Kapaciteti: 300mAh.Ka butonin per ta ndezur ose per ta fikur ON/OFF.Karikohet me kabell.
Sasia
Raporto

Kodi: #113957

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur per femije 3 ne 1, vjen me material plastike dhe eshte nje aksesore i nevojshem per cdo femije.Tre funksionet e ketij ambazhuri jane qe pervecse ju ofron ndricim gjate kohes se studimit,tek pjesa anesore mund te vendosni lapsat dhe stirolapsat tuaj, dhe nga mbrapa ka nje preherese per lapsa.Fuqia eshte: 3W.Kapaciteti: 300mAh.Ka butonin per ta ndezur ose per ta fikur ON/OFF.Karikohet me kabell.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.