;

Android Box TX10 Pro 2/16 4 Core 8K

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Prezantimi i Tx10 Pro 8K Voice Remote Android TV Box, shtesa perfekte për sistemin tuaj të argëtimit në shtëpi. Me 2 GB RAM dhe 16 GB ROM, ky marrës televiziv dixhital është krijuar për t'ju ofruar një përvojë të pandërprerë transmetimi. Telekomanda e zërit mundëson navigim dhe kontroll të lehtë, duke e bërë të thjeshtë gjetjen e shfaqjeve dhe filmave tuaj të preferuar. Kjo kuti televizive mbështet rezolucionin 8K, duke ju ofruar pamje mahnitëse që do t'i japin jetë përmbajtjes suaj. Pavarësisht nëse jeni adhurues i filmave apo sportistë, Tx10 Pro 8K Voice Remote Android TV Box është zgjidhja perfekte për të gjitha nevojat tuaja të transmetimit.
Sasia
Raporto

Kodi: #113724

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Prezantimi i Tx10 Pro 8K Voice Remote Android TV Box, shtesa perfekte për sistemin tuaj të argëtimit në shtëpi. Me 2 GB RAM dhe 16 GB ROM, ky marrës televiziv dixhital është krijuar për t'ju ofruar një përvojë të pandërprerë transmetimi. Telekomanda e zërit mundëson navigim dhe kontroll të lehtë, duke e bërë të thjeshtë gjetjen e shfaqjeve dhe filmave tuaj të preferuar. Kjo kuti televizive mbështet rezolucionin 8K, duke ju ofruar pamje mahnitëse që do t'i japin jetë përmbajtjes suaj. Pavarësisht nëse jeni adhurues i filmave apo sportistë, Tx10 Pro 8K Voice Remote Android TV Box është zgjidhja perfekte për të gjitha nevojat tuaja të transmetimit.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.