;

Android TV Box T95 2G+16G

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Android TV BOX RK3528 kthen televizorin tuaj tradicional ne nje qender argetimi duke u lidhur me internetin nepermjet Wi-Fi Me sistem Android 10. H96 Max Tv eshte nje nga versionet me te reja Android me nje performance dhe cilesi me te mire. Me 2+16Gb RAM per te siguruar shpejtesi dhe qendrueshmeri te sistemit, 16Gb ROM ju krijon hapesire te mjaftueshme per intstalimin per shkarikimin e aplikacioneve online. Shikoni shfaqje te ndryshme, ngjarjet sportive ose filmat e preferuar bashke me familjen tuaj. Dekoderi shfaq pamjet me rezolucion 4k M1 Chip duke ju ofruar cilesi te larte te imazhit apo videos. Tv Box nuk ka kanale te tij, ju i shkarkoni ato nga Play Store/ App Store sipas deshires. Madhesia e tij kompakte dhe e vogel ju mundeson qe ta merrni kudo me vete.
Sasia
Raporto

Kodi: #113722

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Android TV BOX RK3528 kthen televizorin tuaj tradicional ne nje qender argetimi duke u lidhur me internetin nepermjet Wi-Fi Me sistem Android 10. H96 Max Tv eshte nje nga versionet me te reja Android me nje performance dhe cilesi me te mire. Me 2+16Gb RAM per te siguruar shpejtesi dhe qendrueshmeri te sistemit, 16Gb ROM ju krijon hapesire te mjaftueshme per intstalimin per shkarikimin e aplikacioneve online. Shikoni shfaqje te ndryshme, ngjarjet sportive ose filmat e preferuar bashke me familjen tuaj. Dekoderi shfaq pamjet me rezolucion 4k M1 Chip duke ju ofruar cilesi te larte te imazhit apo videos. Tv Box nuk ka kanale te tij, ju i shkarkoni ato nga Play Store/ App Store sipas deshires. Madhesia e tij kompakte dhe e vogel ju mundeson qe ta merrni kudo me vete.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.