;

Aparat degjimi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aparat degjimi per perforcimin e tingullit,Vjen me nje dizajn ergonomik per ta vendosur ne pjesen pas veshit.Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit.Ju ndihmon per te degjuar tinguj tendryshem dhe ne distanca te largeta pa veshtiresi.Eshte e thjeshte per tu vendosur dhe nuk ka dhimbje ose bezdisje.Dalje maksimumi i zerit eshte 130+5db.E pershtatshme kryesisht per moshen e trete.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat degjimi per perforcimin e tingullit,Vjen me nje dizajn ergonomik per ta vendosur ne pjesen pas veshit.Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit.Ju ndihmon per te degjuar tinguj tendryshem dhe ne distanca te largeta pa veshtiresi.Eshte e thjeshte per tu vendosur dhe nuk ka dhimbje ose bezdisje.Dalje maksimumi i zerit eshte 130+5db.E pershtatshme kryesisht per moshen e trete.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.