;

Anije loder

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Anije piratesh loder NO.ZR216,eshte nje loder terheqese per femijet.Vjen bashke me kukullat e vogla ngjyre te verdhe jeshile dhe blu me detajin e pirateve.Kjo anije ka drita dhe muzike te kendshme shoqeruese per femijet.Nje dhurate perfekte per femijet te cilet pelqejne lodrat e ujit,E pershtatshme per moshen 3+.
Sasia
Raporto

Kodi: #113042

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Anije piratesh loder NO.ZR216,eshte nje loder terheqese per femijet.Vjen bashke me kukullat e vogla ngjyre te verdhe jeshile dhe blu me detajin e pirateve.Kjo anije ka drita dhe muzike te kendshme shoqeruese per femijet.Nje dhurate perfekte per femijet te cilet pelqejne lodrat e ujit,E pershtatshme per moshen 3+.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.