;

Makine loder me telekomande

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makine loder per femije me telekomande,model Lamborghini.Sigurojini argetim per te gjithe femijet e vegjel qe kane pasion makinat.Femijet mund te luajne me njeri tjetrin duke garuar dhe duke perjetuar nje aventure te vertete.Dizajn mjaft i bukur ne ngjyre te verdhe.Makina vjen bashke me telekomande ne model timoni,me ane te se ciles mund ta komandoni makinen ne distance.Nje dhurate qe cdo djale i vogel do ta pelqente dhe do ta donte ne kete periudhe festash. E pershtatshme per moshen 6+.
Sasia
Raporto

Kodi: #112950

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Makine loder per femije me telekomande,model Lamborghini.Sigurojini argetim per te gjithe femijet e vegjel qe kane pasion makinat.Femijet mund te luajne me njeri tjetrin duke garuar dhe duke perjetuar nje aventure te vertete.Dizajn mjaft i bukur ne ngjyre te verdhe.Makina vjen bashke me telekomande ne model timoni,me ane te se ciles mund ta komandoni makinen ne distance.Nje dhurate qe cdo djale i vogel do ta pelqente dhe do ta donte ne kete periudhe festash. E pershtatshme per moshen 6+.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.