;

Aparat Elektronik Per matjen e Tensionit

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aparat elektrik qe ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zbulimin e aritmise se zemres.Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores.Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave.Punon me fishe dhe bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat elektrik qe ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zbulimin e aritmise se zemres.Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores.Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave.Punon me fishe dhe bateri.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.