;

BATERI KARIKUESE ME WIRELESS SPL 9000MAH WIRELESS CHARGING POWER BANK

(0 Vleresime)

1,700 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • BATERI KARIKUESE ME WIRELESS. MBAN 9000mAH.
Sasia
Raporto

Kodi: #1099

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

BATERI KARIKUESE ME WIRELESS. MBAN 9000mAH.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.