;

Abazhur Tavoline

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur tavoline, kaq i vecante, perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja,dhoma gjumi etj.Perfekt per ti shtuar elegancen e per ti bere me moderne ambientet tuaja!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur tavoline, kaq i vecante, perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja,dhoma gjumi etj.Perfekt per ti shtuar elegancen e per ti bere me moderne ambientet tuaja!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.