;

Aparat per Drejtimin e Gishtit

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per drejtimin e gishtit te kembes, i dizenjuar per te rregulluar deformimet fleksibel te gishtit, redukton jokomfortin ne kembe, largon tensionin dhe rrit qarkullimin.Lehteson dhimbjet nga gungat dhe valgusi.I pershtatshem per te gjitha permasat dhe mund te perdoret si ne kembet mashkullore edhe ne kembet e femres.Madhësia: 14 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per drejtimin e gishtit te kembes, i dizenjuar per te rregulluar deformimet fleksibel te gishtit, redukton jokomfortin ne kembe, largon tensionin dhe rrit qarkullimin.Lehteson dhimbjet nga gungat dhe valgusi.I pershtatshem per te gjitha permasat dhe mund te perdoret si ne kembet mashkullore edhe ne kembet e femres.Madhësia: 14 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.