;

Abazhur Tavoline

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur tavoline, me dizajn teper elegant dhe modern vjen me nje kombinim te harmonizuar te artit me driten.Me 3 modalitete drite te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires.Perbehet prej materiali kristal +ABS .Karikohet me fishe USB.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, bare, restorante etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur tavoline, me dizajn teper elegant dhe modern vjen me nje kombinim te harmonizuar te artit me driten.Me 3 modalitete drite te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires.Perbehet prej materiali kristal +ABS .Karikohet me fishe USB.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, bare, restorante etj.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.