;

Abazhur Tavoline Ne Forme Topi

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur tavoline ne forme topi, me dizajn teper elegant dhe modern vjen me nje kombinim te harmonizuar te artit me driten.Ka 3 modalitete drite te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires.Perbehet prej materiali kristal +ABS .Karikohet me fishe USB.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, bare, restorante etj.Permasat: 22 x 11cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur tavoline ne forme topi, me dizajn teper elegant dhe modern vjen me nje kombinim te harmonizuar te artit me driten.Ka 3 modalitete drite te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires.Perbehet prej materiali kristal +ABS .Karikohet me fishe USB.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, bare, restorante etj.Permasat: 22 x 11cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.