;

Aparat Kunder Insekteve

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder insekteve, zgjidhja qe ju nevojitet per te shpetuar nga insektet e bezdisshme apo minjte, merimangat, milingonat, buburrecat etj.Pajisje e cila ka performance te larte dhe nuk kërkon kimikate rimbushese apo bateri, majfton thjesht ta vendosni ne prize pasi punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshem per njeriun dhe kafshet shtepiake te cilat do jene te sigurt.Nuk permban kimikate.Pajisja duhet te vendoset ne nje lartesi prej 1.5 metra deri ne 2 metra mbi nivelin e tokes per te arritur efektin me te mire.Mbulon nje siperfaqe prej 60 metra katror. Fuqia 5-6w Tensioni Ac 90-250V 50-60Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #107407

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder insekteve, zgjidhja qe ju nevojitet per te shpetuar nga insektet e bezdisshme apo minjte, merimangat, milingonat, buburrecat etj.Pajisje e cila ka performance te larte dhe nuk kërkon kimikate rimbushese apo bateri, majfton thjesht ta vendosni ne prize pasi punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshem per njeriun dhe kafshet shtepiake te cilat do jene te sigurt.Nuk permban kimikate.Pajisja duhet te vendoset ne nje lartesi prej 1.5 metra deri ne 2 metra mbi nivelin e tokes per te arritur efektin me te mire.Mbulon nje siperfaqe prej 60 metra katror. Fuqia 5-6w Tensioni Ac 90-250V 50-60Hz

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.