;

Abazhur Tavoline

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur tavoline, kaq i vecante, pasi vjen me drite ne ngjyre te bardhe te ngrohte me cope saten me perla.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, restorante etj.Perfekt per ti shtuar elegancen ambienteve tuaja!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur tavoline, kaq i vecante, pasi vjen me drite ne ngjyre te bardhe te ngrohte me cope saten me perla.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, restorante etj.Perfekt per ti shtuar elegancen ambienteve tuaja!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.