;

Abazhur Tavoline Kristali

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur tavoline kristali, kaq i vecante perfekt per ti shtuar elegancen ambientit tuaj te brendshem, vjen me drite ne ngjyre te bardhe te ngrohte dhe te ftohte me 3 modalitete ngjyre te cilat mund te ndryshohen me prekje ose nepermjet butonit sipas preferences tuaj.Karikohet me fishe USB.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, bare, restorante etj.Perbehet prej materiali aklrilik+celik.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur tavoline kristali, kaq i vecante perfekt per ti shtuar elegancen ambientit tuaj te brendshem, vjen me drite ne ngjyre te bardhe te ngrohte dhe te ftohte me 3 modalitete ngjyre te cilat mund te ndryshohen me prekje ose nepermjet butonit sipas preferences tuaj.Karikohet me fishe USB.Perfekte per tu vendosur ne kendet apo sallonet tuaja, bare, restorante etj.Perbehet prej materiali aklrilik+celik.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.