;

Abazhur Tavoline

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur tavoline, perfekte per tu vendosur ne tryezen apo tavolinen tuaj te studimit nderkohe qe ju lexoni.Me buton ON/OFF per fikje dhe ndezjen e abazhurit.Perbehet prej materiali PVC+ hekur. Te disponueshme modelet si ne foto ne ngjyre: te bardhe, jeshile, blu, roze dhe pjeper.Permasat: 37 x 15cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur tavoline, perfekte per tu vendosur ne tryezen apo tavolinen tuaj te studimit nderkohe qe ju lexoni.Me buton ON/OFF per fikje dhe ndezjen e abazhurit.Perbehet prej materiali PVC+ hekur. Te disponueshme modelet si ne foto ne ngjyre: te bardhe, jeshile, blu, roze dhe pjeper.Permasat: 37 x 15cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.