;

Abazhur Kristali

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur Kristali kaq i vecante, perfekt per ti shtuar elegancen ambientit tuaj fale tre modaliteteve te ndryshueshme te drites se bardhe te ftohte apo te ngrohte nga modaliteti me i erret tek modaliteti me i hapur nepermjet nje butoni.Vjen me dizajn teper terheqes nga diamantet akrilik te cilet mundesojne nje transmetim te forte te drites.Karikohet me fishe USB dhe mund te perdoret me vale ose te karikohet nga pajisje te tjera si laptop etj nepermjet portes USB.Kontroll me prekje.Perfekt per ti shtuar elegancen shtepise, studios, bareve apo resoranteve.Dimensionet: 27 x 15cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur Kristali kaq i vecante, perfekt per ti shtuar elegancen ambientit tuaj fale tre modaliteteve te ndryshueshme te drites se bardhe te ftohte apo te ngrohte nga modaliteti me i erret tek modaliteti me i hapur nepermjet nje butoni.Vjen me dizajn teper terheqes nga diamantet akrilik te cilet mundesojne nje transmetim te forte te drites.Karikohet me fishe USB dhe mund te perdoret me vale ose te karikohet nga pajisje te tjera si laptop etj nepermjet portes USB.Kontroll me prekje.Perfekt per ti shtuar elegancen shtepise, studios, bareve apo resoranteve.Dimensionet: 27 x 15cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.