;

Adapter Per Kufje Earldom

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje Earldom, Modeli: AUX52, pershtates me drite Led kaq i vecante i cili mundeson te lidhni fishen e kufjeve 3.5mm me smartphoni tuaj Type-C. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze. Gjatesia e kabullit: 1m.
Sasia
Raporto

Kodi: #105304

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje Earldom, Modeli: AUX52, pershtates me drite Led kaq i vecante i cili mundeson te lidhni fishen e kufjeve 3.5mm me smartphoni tuaj Type-C. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze. Gjatesia e kabullit: 1m.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.