;

3.5mm Mini Wired Selfie Stick Handheld Monopod

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mini shkop per selfie, me buton shkrepjeje te shkopi. per iPhone dhe Android. mbajtese e parreshkitshme
Sasia
Raporto

Kodi: #1035

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Mini shkop per selfie, me buton shkrepjeje te shkopi. per iPhone dhe Android. mbajtese e parreshkitshme

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.