;

Aparat Per Heqjen E Qimeve

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per depilimin e qimeve ne zonen e fytyres, krahut apo kembeve.Vjen me nje dizajn teper praktik ne forme kapsule, prej materiali metal + litium. Fuqia: 3W Tensioni: 3.7V Koha e nje karikimi te plote: 1 ore Per lekure te bute si mendafshi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per depilimin e qimeve ne zonen e fytyres, krahut apo kembeve.Vjen me nje dizajn teper praktik ne forme kapsule, prej materiali metal + litium. Fuqia: 3W Tensioni: 3.7V Koha e nje karikimi te plote: 1 ore Per lekure te bute si mendafshi!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.