;

Abazhur Dhe Aromatizues

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur dhe aromatizues dhome, vjen me nje dekor teper te bukur festiv i cili pasqyrohet ne mur dhe njekohesisht aromatizon dhe ambientin tuaj.Mund ta lidhni me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth per te luajtur kengen tuaj te preferuar.Karikohet me fishe USB.Koha e perdorimit: sperkatje e vazhdueshme per rreth 4 ore.Sperkatje me nderprerje perafersisht 8 ore Mjafton te hiqni pjesen e siperme te abazhurit, te hidhni uje ne pjesen e posacme dhe ta vendosni ne pune.Kapaciteti: 250 ml Vellimi i atomizimit: 30-50ml/h Fuqia: 2.5W Tensioni: 5V Permasat: 140*140 8 106mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur dhe aromatizues dhome, vjen me nje dekor teper te bukur festiv i cili pasqyrohet ne mur dhe njekohesisht aromatizon dhe ambientin tuaj.Mund ta lidhni me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth per te luajtur kengen tuaj te preferuar.Karikohet me fishe USB.Koha e perdorimit: sperkatje e vazhdueshme per rreth 4 ore.Sperkatje me nderprerje perafersisht 8 ore Mjafton te hiqni pjesen e siperme te abazhurit, te hidhni uje ne pjesen e posacme dhe ta vendosni ne pune.Kapaciteti: 250 ml Vellimi i atomizimit: 30-50ml/h Fuqia: 2.5W Tensioni: 5V Permasat: 140*140 8 106mm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.