;

Abazhur Me Hene Dhe Yje

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur druri me hene dhe yje, kaq i vecante perfekt per tu vendosur ne dhomen e gjumit te femijeve tuaj.Vjen me drite ne ngjyre blu, te verdhe, lejla, roze, jeshile dhe nude.Permasat: 10x34cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur druri me hene dhe yje, kaq i vecante perfekt per tu vendosur ne dhomen e gjumit te femijeve tuaj.Vjen me drite ne ngjyre blu, te verdhe, lejla, roze, jeshile dhe nude.Permasat: 10x34cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.