;

Abazhur Guri

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur kaq i bukur dhe i vecante vjen me nje dizajn guri, i cili perbehet prej materiali qeramik cilesor, jo toksik.Me drite cilesore dhe te paster. Permasat: 24x40cm/25x45cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur kaq i bukur dhe i vecante vjen me nje dizajn guri, i cili perbehet prej materiali qeramik cilesor, jo toksik.Me drite cilesore dhe te paster. Permasat: 24x40cm/25x45cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.