;

Abazhur Per Femije

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur per femije, kaq i bukur dhe i vecante vjen ne forme mjelme per ti shtuar elegancen shtepise apo dhomes tuaj te gjumit.Perbehet prej materiali qeramik cilesor, jo toksik.Vjen me drite cilesore dhe te paster ne ngjyre te bardhe.Permasat: 20 x 35cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur per femije, kaq i bukur dhe i vecante vjen ne forme mjelme per ti shtuar elegancen shtepise apo dhomes tuaj te gjumit.Perbehet prej materiali qeramik cilesor, jo toksik.Vjen me drite cilesore dhe te paster ne ngjyre te bardhe.Permasat: 20 x 35cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.