;

Abazhur Per Femije Me Arush

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur per femije me arush, kaq i bukur dhe i vecante, perfekt per te krijuar nje ambient teper te dashur ne dhomen e tyre.Vjen me nje drite te paster dhe teper cilesore.Perbehet prej materiali plastik cilesore, jo toksik.I disponueshem ne ngjyre roze dhe blu.Permasat: 18 x 36cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur per femije me arush, kaq i bukur dhe i vecante, perfekt per te krijuar nje ambient teper te dashur ne dhomen e tyre.Vjen me nje drite te paster dhe teper cilesore.Perbehet prej materiali plastik cilesore, jo toksik.I disponueshem ne ngjyre roze dhe blu.Permasat: 18 x 36cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.